Eesti koondislaste koduklubidel on tabeli alumises otsas kaksikjuhtimine

Kris Ilves
Sergei Zenjovil plaksutamiseks põhjust pole.
Sergei Zenjovil plaksutamiseks põhjust pole. Foto: FRANK AUGSTEIN/AP

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjovi koduklubi Krakowi Cracovia teenis Poola kõrgliiga kümnendas voorus hooaja kuuenda kaotuse. Seekord tunnistati koduväljakul Wisla Plocki 3:1 paremust.

Külalised haarasid juhtohjad teise poolaja alguses, väljakuperemeestel õnnestus 70. minutil viigistada. Mängusaatuse otsustasid Plocki tabamused 80. ja 90. minutil. Algkoosseisu kuulunud Zenjov mängis kaasa kogu kohtumise.

Kuus punkti kogunud Cracovia paikneb liigatabelis 16 meeskonna konkurentsis viimasel kohal. Kaks silma enam kogunud Konstantin Vassiljevi tööandja Gliwice Piast asub 15. tabelireal. Edukaim koondislane on Ken Kallaste, kelle leivaisa Kielce Korona on noppinud 14 punkti, millega hoitakse soliidset kaheksandat positsiooni.