Barcelona võitis vastuolulise jalgpallilahingu, Messilt kaks väravat (4)

Siim Kaasik
Lionel Messi
Lionel Messi Foto: MANU FERNANDEZ/AP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas alistas Barcelona tühjade tribüünide ees peetud mängus Las Palmase 3:0.

Kõik väravad sündisid mängu teisel poolajal. Esmalt viis Sergio Busquets 49. koduväljakul mänginud Barcelona 1:0 juhtima, seejärel kindlustasid Lionel Messi 70. ja 77. minuti väravat Barcelonale 3:0 võidu.

Barcelona jätkab Hispaania kõrgliigas liidrina, olles seitsme mänguvooru järel kogunud 21 punkti. Las Palmas on kuue punktiga 17. kohal.

Kuigi Barcelona soovis algselt matši edasi lükata, põhjendades seda Kataloonia iseseisvusreferendumiga kaasnenud rahutustega, leidis La Liga, et mäng peaks ikkagi toimuma. Kui Barcelona olekski mängu ära jätnud, karistanuks La Liga neid Hispaania meedia teatel liigatabelis kuue punkti äravõtmisega.