Sten Toomla viskas Hispaania käsipalli meistri vastu kolm väravat

Sten Toomla
Sten Toomla Foto: www,hckehra.ee

Hiljuti Eesti käsipalli meistriliigast osa võtvast Tallinna Käsipallikoolist Kreeka meistermeeskonda A.S.E. Doukas siirdunud Sten Toomla viskas kolm väravat, kui tema koduklubi kaotas kodus Meistrite liiga alagrupiturniiril tiitlikaitsjale ning Hispaania meistrile Ciudad Real 21:42, vahendab hckehra.ee.

Ciudad Real võitis avapoolaja vaid 14:11, kuid viskas teisel poolajal koguni 28 väravat kreeklaste kümne vastu. Põhikooseisus platsile läinud paremsisemisest Eesti koondise kandidaat alustas mängu resulatatiivselt - eestlane viis 8. minutiks Doukase 4:3 ette, olles selleks ajaks juba kaks väravat visanud.

Võitjate parimana viskas taanlasest joonemängija Torsten Laen kümme väravat, kreeklaste resultatiivseim oli mängujuht Sasa Zivuolovits viie tabamusega.

Kolme vooru järel jätkab Ciudad Real täiseduga, Doukas on aga kaotanud kõik kohtumised.