Ära maga olümpiat maha!
Vaata Olümpiastuudiot Kanal 2 eetris E-R kell 20.00, L-P kell 19.30

Kert Toobal intrigeerivast vastasseisust: Avo Keel lisab sellele veelgi vürtsi

Kert Toobal

FOTO: Pm

Tuleva aasta augustis startivas 2019. aasta Euroopa meistrivõistluste valiksarjas kuulub Eesti rahvusmeeskond samasse alagruppi lõunanaabritega, kes kinnitasid eile koondise uueks peatreeneriks Avo Keele. 

«Meil seisab ees niigi põhimõtteline duell, millele Avo Läti koondise juhendamine lisab veelgi vürtsi juurde. Samas on see muidugi suurepärane, et Eesti treenerid saavad samuti välismaal tööd ja loodan, et tulevikus hakkab järjest enam selliseid vastasseise tulema. Valiksarja kokkuvõttes on meie selge eesmärk aga loomulikult edasipääs EM-finaalturniirile,» rääkis Eesti kapten Kert Toobal.

Lisaks Eestile kuulub algavas valiksarjas B-alagruppi veel Iisraeli koondis. Pääsme finaalturniirile tagavad kõigi seitsme alagrupi võitjad ja viis paremat teise koha omanikku, kuna osa alagruppe on neljaliikmelised, siis ei võeta neis teise koha omanike selgitamisel arvesse mänge viimaseks jääva koondisega.

Värskelt ametisse astunud Keel kommenteeris loositulemust järgnevalt: «Üks koll istub ees, aga paneme meid joone peale ja eks me siis proovime Eestit kiusata. Üritame alustuseks saada geimi või kaks, mis võib lõpuks teise koha omanike võrdluses ülioluliseks osutuda, sest on selge, et see võitlus saab olema väga julm,» sõnas kogenud treener.

Ära maga olümpiat maha!
Vaata Olümpiastuudiot Kanal 2 eetris E-R kell 20.00, L-P kell 19.30
Ülekanded Uudised Ajakava
Tagasi üles