Dimitri Payet (paremal)
Dimitri Payet (paremal) Foto: Anthony BIBARD/imago/PanoramiC

Prantsusmaa jalgpalli meistriliiga üheksandas voorus mängisid 3:3 viiki Strasbourg ja Marseille Olympique.

Võõral väljakul mänginud Marseille haaras juhtohjad juba viiendal minutil, kui Dimitri Payet suurepärase kokkumängu järel mänguvahendi võrku toimetas. Möödunud hooajal Prantsusmaa esiliiga tšempioniks kroonitud Strasbourg seadis viiginumbrid tabloole 31. minutil.

Teisel poolajal tegid mõlemad meeskonnad kahel korral skoori – kusjuures külaliste viigivärav sündis mõned minutid enne matši lõppu. Marseille meeskonnale päästis punkti kreeklane Konstantinos Mitroglou.

Üheksa vooru järel hoiab Prantsusmaa meistrivõistlustel 25 punktiga liidripositsiooni Paris Saint-Germain, kellele järgneb 19 silmaga Monaco. Saint-Etienne, Marseille ja Nantes on kogunud 17 punkti.