Chelsea vajas Watfordi murdmiseks vahetusmehe teeneid

Kris Ilves
Willian ja Michy Batshuayi.
Willian ja Michy Batshuayi. Foto: MATTHEW CHILDS/Action Images via Reuters

Jalgpalli Inglismaa meistrivõistluste üheksandas voorus maitses võidurõõmu valitsev meister Londoni Chelsea, kes alistas koduväljakul Watfordi 4:2.

Väljakuperemehed asusid kohtumist 12. minutil Pedro tabamusest juhtima, kuid poolajavile kõlades olid tablool numbrid 1:1, sest teisel lisaminutil tegi skoori Abdoulaye Doucoure.

Teist poolaega alustas paremini külalismeeskond, kes haaras 50. minutil Roberto Pereyra väravast juhtohjad. Tiitlikaitsja vedas 71. minutil kaotusseisust välja vahetusest sekkunud Michy Batshuayi, võiduvärava eest hoolitses 87. minutil Cesar Azpilicueta ja lõppseisu vormistas viiendal lisaminutil Batshuayi.

Liigatabelis vahetasid meeskonnad omavahel kohad – Chelsea tõusis neljandaks, Watford langes viiendaks. Täna peetakse kokku seitse üheksa vooru kohtumist.