Postimehe video: Levadia mängumees lõi enda väljakupoolelt uskumatu värava

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste 34. vooru kohtumises alistas koduväljakul mänginud Tallinna Levadia tulemusega 6:0 Viljandi Tuleviku. Matši kolmas tabamus sündis 58. minutil Joao Neto Morelli jalast. Middlesbrough’st laenul viibiv brasiillane lõi enda väljakupoolelt palli Karl-Romet Nõmme valvatavasse väravasse. Kas tegemist oli hooaja ilusaima väravaga?

«Rääkisime sellest esimesel poolajal, kui mängu vaatasime, et väravavaht on pidevalt väga kõrgel,» kommenteeris teiseks poolajaks vahetuspingilt mängu sekkunud Morelli Soccernet.ee-le. «Esimesel võimalusel, kui sain, proovisin ja see läks sisse.»