Milano Interi peatreener Luciano Spalletti rõõmustamas võidu üle.
Milano Interi peatreener Luciano Spalletti rõõmustamas võidu üle. Foto: MIGUEL MEDINA/AFP

Itaalia jalgpalli kõrgliiga eilses kümnenda vooru kohtumises alistas Milano Inter kodus 3:2 Sampdoria.

Kodumeeskond läks tänu Milan Skriniari ja Mauro Icardi väravatest poolajale kaheväravalises eduseisus ning 54. minutil tegi Icardi seisuks juba 3:0, ent Sampdorial õnnestus mäng veel põnevaks muuta.

Dawid Kownacki avas 64. minutil külaliste skoori ning 85. minutil õnnestus Fabio Quagliarellal vahe vaid ühele väravale vähendada. Mängu viimasel viiel minutil jagati pingelisest seisust tingituna kolm kollast kaarti, kuid viigini Sampdoria siiski ei küündinud.

Inter on vähemalt kuni täna õhtuni Serie A liider, olles kogunud 10 mängust 26 punkti. Napoli, kes täna kohtub võõrsil Genoaga, on 25 punktiga teine. Sampdoria paikneb 17 silmaga kuuendal positsioonil.