Napoli ideaalilähedane hooaeg jätkus

Siim Kaasik
Napoli
Napoli Foto: VINCENZO PINTO/AFP

Itaalia jalgpalli kõrgliigas jätkab tugevalt Napoli, kes alistas eile õhtul võõral väljakul Genova 3:2, ning püsib jätkuvalt kaotuseta.

Kuigi kodumeeskond Genova asus mängu tänu Adel Taarabti väravale juhtima, läks Napoli tänu Dries Mertensi kahele ja Ervin Zukanovici omaväravale 60. minutiks omakorda 3:1 ette. Armando Izzo suutis 76. minutil küll Genova kaotusseisu minimaalseks vähendada, kuid rohkem väravaid mängus ei sündinud.

Kümne mänguvooru järel on Napolil tabelis 28 punkti. Inter jääb neist maha kahe silmaga ning eile 4:1 Spali alistanud Juventus kolme silmaga. Lazio, kes alistas eile 2:1 Bologna, on sarnaselt Juventusele kogunud 25 punkti.