Manchester City jätkas suluseisuvärava toel võidumarssi Arsenali vastu

Manchester City valitseb Inglismaa kõrgliigat võimsalt.
Manchester City valitseb Inglismaa kõrgliigat võimsalt. Foto: Phil Noble/Reuters/Scanpix

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas kindlustas liidriseisust Manchester City, alistades koduväljakul 3:1 Londoni Arsenali.

Avavärava lõi 19. minutil Kevin de Bruyne ning teise poolaja alguses kasvatas Sergio Agüero penaltipunktilt edu. Arsenalile andis lootust Alexandre Lacazette'i tabamus 65. minutil, ent 74. minutil taastas Gabriel Jesus väljakuperemeeste kaheväravalise eduseisu ja kustutas pealinlaste võimalused lõplikult. Telekordus näitas küll, et väravalööjale söödu andnud David Silva oli enne seda selges suluseisus, kuid kohtunikud määrusterikkumist ei märganud.

Sel hooajal 11 liigamängust 10 võitnud City jätkab tabelijuhina, lähim jälitaja Manchester United jääb neist maha seitsme punktiga. Õhtul kohtub United võõrsil Londoni Chelseaga.