Täiseduga jätkav CSKA ärkas viimasel veerandajal

Kris Ilves
Himki - CSKA.
Himki - CSKA. Foto: Alexey Filippov/Sputnik

Korvpalli Ühisliiga tänases ainsas kohtumises maitses võidurõõmu Moskva CSKA, kes alistas võõral väljakul Moskva oblasti Himki 96:81.

Üheksa minutit enne kohtumise lõppu vaid punktiga juhtinud CSKA pani oma paremuse maksma just viimasel veerandajal. Võitjate parimad skooritegijad olid Nando De Colo 23 ja Nikita Kurbanov 21 silmaga. Kaotajate resultatiivseim oli Alexey Šved 21 punktiga.

Kuus võitu kogunud CSKA jätkab VTB Ühisliigas täiseduga, nelja võidu kõrvale esimese kaotuse teeninud Himki paikneb liigatabelis kolmandal positsioonil. Kõik viis mängu kaotanud BC Kalev/Cramo läheb eeloleval pühapäeval vastamisi ühe võidu teeninud Astanaga.