Kris Ilves

Korvpalli Eesti meistriliigas leidis teisipäeval aset üks kohtumine, kui TTÜ meeskond tunnistas koduväljakul BC Kalev/Cramo 86:71 paremust.

Külalismeeskonna edunumbrid olid esimese veerandaja järel 28:18. Teise veerandaja kaotas ülikoolimeeskond vaid ühe silmaga ehk puhkepausile mindi Kalevi üheksapunktilises eduseisus.

Teisel poolajal 19 punktiga kaotusseisu jäänud TTÜ vähendas neli minutit enne kohtumise lõppu vahe vaid kolmepunktiliseks. Otsustavatel hetkedel tabasid paremini külalised – lõpusireeni järel olid kalevlaste võidunumbrid 86:71.

Üleplatsimeheks osutus TTÜ tagamängija Norman Käbin 19 punktiga. Kaotajate särgis teenisid kahekohalise punktisumma veel Sten Olmre (15) ja Sander Viilup (10). Võitjate resultatiivseim oli 17 silmaga Martin Dorbek. Kaksikduubliga hiilgas Thomas van der Mars (16 punkti ja 12 lauapalli). Viis kaugviset tabanud Gregor Arbeti arvele kogunes 15 punkti.

Kalev on koduses meistriliigas võitnud kõik seni peetud kuus kohtumist, TTÜ teenis ühe võidu kõrvale neljanda kaotuse.