Argentina tähtründaja viidi Venemaal haiglasse

Merili Luuk
Sergio Agüero
Sergio Agüero Foto: ANDREW YATES/AFP

Argentina jalgpallikoondise raske seis jätkub mitmel rindel, kui Venemaal Krasnodaris peetud sõpruskohtumises kaotati 2:4 Nigeeriale. Ehmatuse elas üle Sergio Agüero.

Argentina läks küll 36. minutiks Ever Banega ja Sergio Agüero väravatest juhtima, kuid teisel poolajal tõid Kelechi Iheanacho, Brian Idowu ja Alex Iwobi kaks väravat kahekordse maailmameistri üle 2:0 võidu.

Teisel poolajal ei saanud Argentinat aidata ka Agüero, kellel hakkas platsil paha. Mängujärgselt kaotas ta ka riietusruumis teadvuse ning ta toimetati Krasnodari haiglasse. Argentina jalgpalliliidu teatel kontrollis midagi tõsist ei selgunud ning Agüero naasis hotelli puhkama. The Guardiani kinnitusel lendas Agüero täna tagasi Inglismaale, kus juba laupäeval kohtub Manchester City Leicester Cityga.