Merili Luuk
Austraalia jalgpallikoondis
Austraalia jalgpallikoondis Foto: SAEED KHAN/AFP

Austraalia jalgpallikoondis teenis ajaloo viienda MM-pääsme, kui alistas kontinentidevaelise play-off'i korduskohtumises Hondurase 3:1.

Austraalia väravate eest hoolitses kapten Mile Jedinak, kes viis 53. minutil kodumaa juhtima ning realiseeris seejärel 72. ja 85. minutil penalti. Hondurase auvärava lõi Alberto Elis neljandal üleminutil.

Nii on selgumata eel vaid üks tuleval suvel Venemaal peetaval jalgpalli MMil mängiv koondis, kui Peruu võõrustab eeloleval ööl Uus-Meremaa meeskonda. Avamäng lõppes 0:0 viigiga. Peruu meeskonnale tulid appi ka kohalikud šamaanid, kes laususid oma meeskonnale väeloitse ja kaetasid vastast.