Koondisemängus minestanud Agüero pääseb vigastuspausist

Sergio Agüero mängus Nigeeriaga.
Sergio Agüero mängus Nigeeriaga. Foto: Sergey Pivovarov/AP/Scanpix

Manchester City tähtründaja Sergio Agüero tervise kohale tekkisid murepilved, kui mees Argentiina koondise eest peetud matšis minestas. Klubi kinnitusel jalgpallur siiski vigastuspausi pidama ei pea.

Argentiina kohtus Kaasanis toimunud maavõistluses Nigeeria koondisega ning Agüero viis meeskonna 2:0 juhtima. 44. minutil lõi Nigeeria ühe värava tagasi ning kahe poolaja vahel kaotas Argentiina Agüero, kui mees minestas ja ta haiglasse toimetati.

Manchester City teate kohaselt reisib tänavu klubi eest 12 mängus 10 väravat löönud Agüero klubi juurde tagasi plaanipäraselt ning osaleb esimesel võimalusel ka meeskonna treeningul. Tõenäoliselt saab ründaja lüüa kaasa juba sel nädalavahetusel Inglismaa kõrgliigas peetavas matšis Leicester City’ga.

Nigeeria lõi mängus Argentiinaga teisel poolajal kolm väravat ning võitis 4:2.