Tammeka purustas kodustaadionil Lasnamäe Ajaxi

Albert Prosa
Albert Prosa Foto: Margus Ansu

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste kümnenda vooru avamängus purustas Tartu Tammeka vastvalminud Tamme staadionil 5:0 Lasnamäe Ajaxi.

Tammeka asus Albert Prosa tabamusest juhtima juba mängu 51. sekundil, Prosa sahistas Tallinna klubi võrku veel ka 28. minutil. Veel tegid tartlaste eest skoori Marko Sonn, Heiko Tamm ja Martin Haljak.

FC Flora alistas võõrsil 2:0 FC Viljandi ja kindlustas oma liidrikohta. Flora eest said jala valgeks Siim Luts ja Alo Dupikov.

Teist kohta kindlustas Tallinna Levadia, saades koduväljakul 2:1 jagu FC Kuressaarest. Levadia väravad lõid Igor Subbotin ja Valerijus Mižigurskis, Kuressaare eest tegi 88. minutil skoori Andre Ilves.

Nõmme Kalju mängis Tallinnas 0:0 viiki Paide linnameeskonnaga, Narva Trans alistas tänu Marius Bezykornovase 71. minuti väravale Sillamäe Kalevi.

Kümne vooru järel on Floral 24, Levadial 23 ja Nõmme Kaljul 20 punkti.