Klavani positsioon algrivistuses sattus ohtu

Jürgen Klopp ja Ragnar Klavan.

FOTO: JASON CAIRNDUFF/Action Images via Reuters

Liverpooli jalgpallimeeskond võõrustab laupäeval Inglismaa meistrivõistluste 13. mängudevoorus Londoni Chelseat. Treeningutele on naasnud kamerunlasest keskkaitsja Joel Matip. 

Matip jättis viimased kaks mängu reielihasevigastuse tõttu vahele. 3:0 võidumängus Southamptoni ja 3:3 viigimängus Sevilla vastu moodustasid keskkaitsepaari Eesti koondise kapten Ragnar Klavan ja horvaat Dejan Lovren.

Käimasoleval hooajal on Matip olnud selgelt peatreener Jürgen Kloppi esimene valik keskkaitsesse ning eelduste kohaselt (kui Matip on mänguvalmis) alustab ka kohtumist Chelsea vastu kamerunlane. Jääb vaid spekuleerida teemal: kes on tema paariliseks?

Klavan on viimases viies kohtumises kuulunud Liverpooli algkoosseisu. Enne kamerunlase vigastust mängisid kolm järjestikust mängu keskkaitses just Klavan ja Matip. Kolmest mängust võeti kolm võitu väravate vahega 10:1.

Teisipäeval mängis Liverpool võõral väljakul maha 3:0 eduseisu ning just viimase värava olukorras ei tegutsenud eestlane kõige paremini. Viimati alustasid koos kohtumist algkooseisus Matip ja Lovren 1:4 kaotusmängus Tottenhami vastu ning matši järel pälvis Kloppi ja Liverpooli toetajate negatiivse tähelepanu horvaat.

Liverpool hoiab 22 punktiga viiendat kohta, kolm silma rohkem teeninud Chelsea paikneb kolmandal positsioonil. Suur vastasseis leiab aset laupäeval kell 19.30.

Tagasi üles