Viljar Voog
Eesti jäähokimängija Siim Liivik.
Eesti jäähokimängija Siim Liivik. Foto: Mihkel Maripuu

Soome hokiliigas läks kohtumine KooKoo ja Kärpäte vahel tuliseks, kui kodumeeskonna 1:2 kaotusseisus läksid kaklema Siim Liivik ning külaliste Miska Humaloja.

Teise kolmandiku lõpuhetkedel toimunud madina tulemusel said mõlemad mehe 5+20 minuti pikkused karistused ehk mehed heideti matšist välja.

Kolmandal kolmandikul viskas KooKoo kaks väravat Kärpäte ühe vastu ning mängu saatuse otsustas lisaaeg. Seda kulus neli minutit ja 13 sekundit, kuni Ville Laskinen Kärpäte 4:3 võiduvärava skooris.

27 mängust 17 võitnud Kärpät on Soome meistriliiga liider. Ühe mängu vähem pidanud KooKoo hoiab seitsme võiduga 11. kohta. Robert Rooba koduklubi JYP on viies.