Karol Mets vigastas Breda kaotusmängus põlve ja vahetati välja

Karol Mets.
Karol Mets. Foto: Facebook / KarolMets

Eesti jalgpallikoondise kaitsja Karol Metsa koduklubi NAC Breda sai Hollandi kõrgliigas järjekordse kaotuse, kui võõrsil jäädi 1:2 alla Almelo Heraclesele. Mets vahetati pisut enne mängu lõppu vigastuse tõttu välja.

Eestlane tegi kümmekond minutit enne lõpuvilet viga põlvele ja oli sunnitud platsilt lahkuma. Breda asus küll kohtumist 14. minutil Angelino väravast juhtima, kuid juba järgmisel rünnakul Reuven Niemeijer viigistas ning 23. minutil lõi Paul Gladon võiduvärava.

Eredivisie tabelis on Breda 13 mängust saadud 9 punktiga eelviimasel ehk 17. real. Samas ollakse 13. kohast vaid kolme punkti kaugusel.