Levadia ja Infoneti ühendklubi loomise järel üleöö töötuks jäänud Prins ei salgagi, et sünnilinna tõmme osutus teistest pakkumistest tugevamaks. Näiteks oli tal võimalus jätkata kõrgliigas Viljandi Tuleviku peatreenerina, kuid: «Viljandi on tugeva jalgpallikultuuriga linn, klubi on ka tore, aga emotsioonid tõid ikkagi Pärnusse,» lausub ta.
Achilleuse kand: vaid üks kunstmuruväljak
Küünik võiks ju küsida – mida emotsiooniväärset leiab korduvalt Eesti meistriks tulnud mees madalama liiga meeskonnast? Aga Prins nii ei mõtle, pigem kripeldab tema hingel paar aastat tagasi juhtunu. Tollal oli ta Nõmme Kalju tüüri juurest priiks saanud ja veetnud sunnitult kaheksa kuud treeneriametist eemal, enne kui alaliit pakkus talle võimalust töötada Läänemaa noortega. Prins võttis pakkumise vastu ega kahetsenud hetkekski. Kuid järgmisel suvel tuli ootamatu ettepanek Levadiast ja Prins pidi Läänemaa poisid päevapealt jätma.
«Tundsin Haapsalus, et töö jäi pooleli. Pärnus saan seda jätkata, sest siin oodataksegi minult, et ehitaksin üles oma süsteemi,» lausus uuel nädalal ametisse asuv Prins. «Levadia töötab eesmärgipõhiselt, seal loeb esikoht ja armu ei anta. Pärnus on mul rohkem vabadust, ka treenerite seltskond on kihvt,» loetleb ta plusse.
Ning töö kvaliteedis ta järeleandmisi teha ei kavatse. «Just küsiti, kuidas on proffide juurest Pärnusse tulla. No ega ma siis professionaalsust kuskile ära ei kaota!»
Pärnu jalgpallielu Achielluse kand on nii ilmselge, et selle toovad kõige esimese asjana välja nii Piiroja kui ka Prins – terve linna peale on vaid üks kunstmuruväljak. Sinna peavad ära mahtuma nii Vapruse, PJK ja Poseidoni klubi grupid kui ka kõik muud treeningud. «Ega muud kui tuleb see plats kuidagi pooleks või kohati isegi veeranditeks jaotada,» ohkas Prins. «Aga saame hakkama!»