Nelja parema hulka jõudnud Kallaste meeskonnal oli loosiõnne

Kris Ilves
Ken Kallaste (number 19).
Ken Kallaste (number 19). Foto: PETROS GIANNAKOURIS/AP

Eesti jalgpallikoondislase Ken Kallaste leivaisa Kielce Korona alistas Poola karikasarja veerandfinaali korduskohtumises Zaglebie Lubini 2:0 ja pääses koondskooriga 3:0 nelja parema hulka.

Võõral väljakul 1:0 võidu noppinud Korona asus koduväljakul peetud korduskohtumist Bartosz Rymaniaki väravast kaheksandal minutil juhtima. Lõppskoori vormistas kümmekond minutit enne matši lõppu Fabian Burdenski. Vasakkaitses tegutsenud Kallaste mängis kaasa kõik 90 minutit.

Nelja parema hulgas loositi Korona vastaseks Poola meistrivõistlustel seitsmendat kohta hoidev Gydnia Arka. Teise poolfinaalpaari moodustavad Kallaste endine tööandja Zabrze Gornik ja Varssavi Legia, kes paiknevad kõrgliigas vastavalt esimesel ja teisel positsioonil. Korona asetseb kolmandal tabelireal.