Galerii: Sauber avalikustas sõitjad ja tõi vormel 1 sarja tagasi kuulsad värvid

Sauberi vormel 1 tiim näitas uue hooaja võistlusvärvides autot ning esitles ametlikult sõitjaid. Võistkonnas jätkab rootslane Marcu Ericsson, teise Sauberi rooli hakkab tuleval hooajal keerama Charles Leclerc.

Kuna paar päeva tagasi selgus, et uuest hooajast kasutatakse Alfa Romeo jõuallikaid, kannab ka Sauberi uus auto Alfadelt tuttavat punavalget värviskeemi. Ericsson on tiimis sõitnud juba kolm aastat, 20-aastane Monacos sündinud Leclerc on aga Ferrari noorteprogrammi sõitja, kes võitis tänavu vormel 2 sarja. Seni on ta saanud testida Haasi ja Ferrari vormel 1 autosid.

Võistkonna varusõitja on veel üks Ferrari noortetiimi kuuluv mees, 23-aastane itaallane Antonio Giovinazzi. Tänaseks juba 25 aastat vormel 1 sarjas veetnud Sauberi võistkond sai lõppenud hooajal tiimide arvestuses viimase ehk kümnenda koha, kogudes kõigest viis punkti. Need teenis võistkonnale Barcelonas saadud 8. ja Bakuus välja sõidetud 10. kohaga sakslane Pascal Wehrlein, kellele aga uueks hooajaks vormelisarjas töökohta ei jagunud. Pärast Sauberi tänast esitlust on vormel 1 sarjas uueks hooajaks ametlikult vaba vaid üks sõitjakoht Williamsis, kuid selle saab kõigi märkide järgi endale sarja naasev poolakas Robert Kubica.

Tagasi üles