Hazard ja Morata tõid kaotusseisust pääsenud Chelseale võidulisa

Eden Hazard (paremal) ja Alvaro Morata lõid kahe peale kolm väravat.
Eden Hazard (paremal) ja Alvaro Morata lõid kahe peale kolm väravat. Foto: Ian Walton/EMPICS Sport/Scanpix

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas alistas Londoni Chelsea kodustaadionil 3:1 Newcastle Unitedi, ehkki jäi juba 12. minutil Dwight Gayle'i värava järel kaotusseisu.

Eden Hazard viigistas 21. minutil ning 33. minutil viis Alvaro Morata juba väljakuperemehed juhtima. Lõppseisu vormistas 74. minutil penaltist taas Hazard.

Chelsea jätkab liigatabelis kolmandal kohal, olles kogunud 32 punkti nagu ka Manchester United. Samas on Unitedil võimalus täna õhtul vahet taas kasvatada, kui kell 19.30 algavas põnevusmängus minnakse vastamisi Londoni Arsenaliga. Kuuest viimasest liigamängust vaid ühe viigipunkti saanud Newcastle on tabelis 15 punktiga 12. real, ent võib vooru lõpuks langeda halvimal juhul isegi 17. kohale.