Tartu ja Selver võidutsesid Balti liigas, Rakvere kaotas

Tallinna Selver - Saaremaa VK.
Tallinna Selver - Saaremaa VK. Foto: Tairo Lutter

Võrkpalli Balti liigas oli taas tihe mängudepäev, Tartu ja Selver said võõrsil võidu, Rakvere pidi aga tunnistama lätlaste paremust.

Selver alistas 3:1 Limbaži, võites esimese geimi 25:19, ent kaotades tasavägise teise 24:26. Kolmas ja neljas geim kuulusid siiski juba kindlamalt külalistele Tallinnast, neis oldi paremad 25:19 ja 25:15. Selveri parimana tõi Taavi Nõmmistu 17 punkti, Oliver Orav lisas 14 ja Albert Hurt 12 punkti.

Tartu Bigbank oli Daugavpilsist parem samuti 3:1. Tartlased võitsid põnev avageimi 27:25 ja teise 25:20, ent kaotasid siis kolmanda 22:25. Viimaseks jäänud neljas geim oli siiski juba Tartu jõudemonstratsioon, see võideti koguni 25:13. Martin Ruul tõi 16 ja Markus Uuskari 15 punkti, Stefan Kaibald toetas omasid 14 ja Samuel Joseph Walker 13 punktiga.

Rakvere jäi võõrsil 0:3 alla Jekabpilsile, geimid kaotati 23:25, 22:25 ja 20:25. Tanel Uusküla tõi Eesti klubile 12 punkti, Siim Ennemuist 10 punkti.