PSG tähtedearmee sai tabeli tagumise otsa meeskonnalt üllatuskaotuse

Strasbourg suutis PSG staarid kodus üle mängida.
Strasbourg suutis PSG staarid kodus üle mängida. Foto: PATRICK HERTZOG/AFP/Scanpix

Prantsusmaa kõrgliigas sai üllatuslikult hooaja esimese kaotuse Paris Saint-Germain, jäädes võõrsil 1:2 alla Strasbourgile. Kuna lähim jälitaja Monaco sai kodus tänu Falcao teise minuti tabamusele 1:0 jagu Angers'ist, on PSG edu tabeli tipus nüüd üheksa punkti.

Tabelis tagantpoolt viiendal ehk 18. kohal olev Strasbourg asus Joia Nuno Da Costa tabamusest 13. minutil juhtima, ent 42. minutil Kylian Mbappe viigistas. 65. minutil viis Stephane Bahoken aga Strasbourgi uuesti ette ja enam PSG-l midagi vastu panna polnud.