Ära maga olümpiat maha!
Vaata Olümpiastuudiot Kanal 2 eetris E-R kell 20.00, L-P kell 19.30
AINULT TELLIJALE

Itaalia koondislase üle mänginud Teppan: kokkumäng sidemängijaga sisuliselt puudub

Renee Teppan on mänginud end Trentinos vastupidiselt ootustele põhimeheks.

FOTO: Giro del Trentino / Facebook

VÕRKPALL. Itaalia tippklubi Trentino alustas teisipäeva õhtul võõrsil Meistrite liiga hooaega 3:1 (17, 23, -23, 17) võiduga Timo Tammemaa leivaisa Maaseiki Noliko (Belgia) üle. 

«Väga mõnus oli lõpuks realiseerida seda meeletut tööd, mida trennis olen teinud,» sõnas Trentino algkoosseisu pääsenud ja üleplatsimehena 19 punkti (+16) kogunud Teppan Postimehele. «Ega ma tegelikult kuigi mõnusalt end väljakul veel tunne, sest hooaja alguses ma mängu ju sisuliselt ei pääsenud.» Ka koondisekaaslane Tammemaa, kellega Teppan pärast mängu mitmeks tunniks juttu rääkima jäi, tegi hea partii, kogudes 9 punkti (+6).

Teppanile tõi põhikoosseisukoha nädalavahetuse 3:2 võit Itaalia kolmanda klubi Modena üle, kui ta diagonaalründaja positsioonil edukalt Itaalia koondislase Luca Vettori välja vahetas. «Mul pole just eriti kerge meeskonna mängu sulanduda, sest siin käivad asjad sedasi, et treeningutel mängib kogu aeg põhikuuik n-ö teise kuuiku vastu. Ja minul, kes ma olen olnud kogu aeg teises kuuikus, pole põhimeestega kokkumängu,» tõdeb 24-aastane Teppan.

Edasi lugemiseks:

Oled juba tellija? LOGI SISSE või SEO LEHE TELLIMUS

Ära maga olümpiat maha!
Vaata Olümpiastuudiot Kanal 2 eetris E-R kell 20.00, L-P kell 19.30
Ülekanded Uudised Ajakava
Tagasi üles