Pacquiao kommenteeris väljakutset McGreogorile

Manny Pacquiao - Jessie Vargas

FOTO: Isaac Brekken/AP

Hiljuti kutsus Filipiinide poksija Manny Pacquiao läbi sotsiaalmeedia välja Conor McGreogori. Ta mõtles väljakutset tõsiselt ning on õigete tingimuste puhul valmis matši teoks tegema.

Õigete tingimuste all peab Pacquiao silmas võimalust läbi rääkida. Pealiskaudselt on tema esindajad ühenduses olnud ka McGreogori omadega, kuid jutt on olnud kaugel konkreetsusest.

«Kui me saame läbi rääkida, siis minu poolt probleeme pole. Oleme veidi rääkinud ka McGregori esindajatega, kuid sellele pole ühtegi kõnelust järgenenud,» ütles Pacquiao.

Pacquiao loobus tippspordist 2016. aastal, kuid juba viis kuud hiljem naasis ta poksiringi. Tänavu juulis poksis ta Jeff Horniga ning lahkus ringist kaotusega. Ta teenis matši eest küll 10 miljonit dollarit, kuid see jäi kaugele tema elu suurimast palgapäevast. Nimelt teenis ta 2015. aastal kaotuse eest Floyd Mayweatherile 150 miljonit dollarit.

Suvel kohtus Mayweatheriga ka McGregor, kes jäi sarnaselt Pacquiaole Mayweatherile alla. Sellegipoolest teenis iirlane matši eest ligikaudu 100 miljonit dollarit.

Tagasi üles