Täielik lagunemine: Tartu kaotas Balti liigas ligi poolesaja punktiga

Tartu mängijad Tanel Sokk (vasakul) ja Janar Talts.
Tartu mängijad Tanel Sokk (vasakul) ja Janar Talts. Foto: Reigo Teervalt / Õhtuleht

Tartu korvpallimeeskond tunnistas Balti liigas võõral väljakul Pieno Zvaigzdesi 47-punktilist paremust. Võõrustajate võidunumbrid olid 119:72.

Tartlaste lagunemine leidis aset juba esimesel veerandajal, mis kaotati 15:29. Poolajasireeniks olid külaliste kaotusnumbrid koguni 29:62. Olukord ei paranenud ka teisel poolajal ning nelja võidu kõrvale tuli vastu võtta hooaja teine kaotus Balti liigas. Leedulased on võitnud kõik seni peetud kuus kohtumist.

Tartu parim skooritegija oli 16 punktiga eile (esmaspäeval) 27. sünnipäeva tähistanud Kristjan Kitsing. Vytenis Cizauskas ja Janar Talts viskasid võrdselt 15 silma. Üleplatsimeheks kerkis 21 punktiga Zvaigzdesi mängija Vjatšeslav Bobrov.