Kallaste säras väravasööduga, kuid hõbedameeskond küttis Koronale sauna

Kris Ilves
Ken Kallaste (keskel).
Ken Kallaste (keskel). Foto: FACEBOOK.COM/KIELCEKORONA

Ken Kallaste leivaisa Kielce Korona tunnistas jalgpalli Poola meistrivõistlustel kevadise hõbedameeskonna Bialystoki Jagiellonia 5:1 paremust. Eesti koondise vasakäär andis Korona ainsale tabamusele resultatiivse söödu.

Koduväljakul mänginud Jagiellonia haaras juhtohjad 11. minutil, kuid 22. minutil olid tablool juba viiginumbrid. Puhkama mindi võõrustajate kaheväravalises eduseisus. Teisel poolajal lisas Jagiellonia veel kaks tabamust.

Konstantin Vassiljevi tööandja Gliwice Piast kaotas koduväljakul Varssavi Legiale 0:1. Piast jäi mängis sisuliselt kogu kohtumise arvulises vähemuses, sest seitsmendal minutil teenis punase kaardi 36-aastane väravavaht Jakub Szmatula. Legia värav sündis esimese poolaja viimasel minutil.

Sergei Zenjovi koduklubi Krakowi Cracovia võõrustab kolmapäevases derbimängus Krakowi Wislat.