Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Tairo Lutter

Konstantin Vassiljevi koduklubi Gliwice Piast tegi täna Poola jalgpalli kõrgliiga 21. vooru kohtumises 1:1 viigi Ken Kallaste leivaisa Kielce Koronaga.

Mullu Ekstraklasas 13 väravat löönud ja 14 väravasöötu kirja saanud Vassiljev pääses vahetusest väljakule 77. minutil ja lõi juhtvärava juba kaheksa minutit hiljem. 89. minutil õnnestus Kielcel siiski viigistada.

34-aastane Vassiljev on osalenud tänavu 15 Poola kõrgliiga mängus - tema arvel on üks värav ja üks väravasööt.

Kallaste kuulus küll Kielce algkoosseisu, ent vahetati juba poolajal välja.

Kielce paikneb liigatabelis 31 punktiga seitsmendal ja Gliwice 20 punktiga 13. kohal. Poola liigat ootab pärast täna alanud vooru ees kuuajaline talvepaus.