Neljanda järjestikuse võidu teeninud Bayern pääses üle noatera

Müncheni Bayerni kangelaseks tõusis väravavaht Sven Ulreich.
Müncheni Bayerni kangelaseks tõusis väravavaht Sven Ulreich. Foto: Pressefoto Rudel/Herbert Rudel/imago/Sportfoto Rudel

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas teenis järjekordsed võidupunktid valitsev meistermeeskond Müncheni Bayern: seekord alistati võõral väljakul Stuttgart 1:0.

Võõrustajad hoidsid Bayerni vastu seljataguse puhtana 78 minutit. Hooaja teise värava löönud Müller päästis tiitlikaitsjale vajalikud võidupunktid. Kodumeeskonnal oli matši viiendal üleminutil minutil kasutada 11 meetri karistuslöök, kuid Sven Ulreich tõrjus Chadrac Akolo löögi.

Neljanda järjestikuse võidu teeninud Bayern (41 punkti) kindlustas liigatabelis liidripositsiooni. Teisel kohal paiknev Gelsenkircheni Schalke mängis võõral väljakul Frankfurti Eintrachtiga 2:2 viiki ja kaotab nüüd Müncheni meeskonnale koguni 11 punktiga.

Juhul kui Leipzig alistab homses kohtumises Berliini Hertha, tõusevad nemad omakorda teiseks ning jäävad liidrist maha kümne silmaga.

Õhtuses mängus kohtuvad omavahel otsesed konkurendid, kaheksandal kohal olev Dortmundi Borussia (25 punkti) ja kaks kohta kõrgemal paiknev Hoffenheim (26 punkti).