Tagasi rööbastel: Dortmund teenis teise järjestikuse võidu

Dortmundi Borussia peatreener Peter Stöger.
Dortmundi Borussia peatreener Peter Stöger. Foto: Martin Meissner/AP

Uue peatreeneriga Dortmundi Borussia jalgpallimeeskond teenis Saksamaa kõrgliigas magusa võidu, kui alistas 17. vooru kohtumises Hoffenheimi 2:1.

Võõral väljakul mänginud Hoffenheim haaras juhtohjad 21. minutil – skoori tegi Mark Uth. Dortmundi mõlemad väravad sündisid teisel poolajal. 63. minutil realiseeris Pierre-Emerick Aubameyang 11 meetri karistuslöögi ning võidupunktid jättis koju Christian Pulisici tabamus 89. minutil.

Vahepeal kõikide sarjade peale kokku 13 mängus võiduta olnud Dortmund teenis Peter Stögeri juhendamisel teise järjestikuse võidu ning tõusis liigatabelis kolmandale kohale, kaotades liider Müncheni Bayernile 13 punktiga. Dortmundi positsiooni võivad kõigutada Lepizig ja Leverkuseni Bayer – nemad on pidanud ühe mängu vähem.