Merili Luuk
Lionel Messi esitles mängu eel kuldset jalgpallisaabast
Lionel Messi esitles mängu eel kuldset jalgpallisaabast Foto: ALBERT GEA/REUTERS

Hispaania jalgpalliliigas alistas FC Barcelona 4:0 küll Deportivo La Coruña, kuid võistkonna suurima staari Lionel Messi mäng läks aia taha. Kohtumise eel kuldset jalgpallisaabast esitlenud argentiinlane tabas väravaraame koguni kolmel korral, aga ükski pall võrku ei sahistanud.

Barcelona väravate eest hoolitsesid Messi asemel hoopis Luis Suarez (29. ja 47. mintuil) ja Paulinho (41. ja 75. minutil). Messile usaldati mõistagi 70. minutil ka penalti löömine, kuid Ruben suutis selle tõrjuda. Messile oli see aga juba kolmas sellel hooajal ebaõnnestunud penalti.

Barcelona jätkab liigatabeli liidrina, edu Madridi Atletico ees on kuus punkti. Madridi Real on ühe vähem peetud mängu juures neljas.