Tallinna Kalev sai Balti liigas veenva võidu

Tallinna Kalevi mängijad.
Tallinna Kalevi mängijad. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Tallinna Kalevi korvpallimeeskond alistas Balti liigas Keilas toimunud kohtumises Valmiera 89:54 ja teenis nelja kaotuse kõrvale kolmanda võidu.

Kogu kohtumist domineerinud kalevlased võitsid esimese veerandaja tosina ja poolaja koguni 31 punktiga. Väljakuperemehed kasvatasid kolme punkti võrra eduseisu ka kolmandal veerandajal. Lõppnumbrid tablool olid Kalevi poolt vaadatuna 89:54.

Üleplatsimeheks kerkis 16 punkti visanud Djordje Dzeletovic. Kahekohalise punktisummani jõudsid ka Bamba Fall (14), Bambale Osby (12), Martin Jurtom, Janis Vahter (mõlemad 11) ja Kiur Akenpärg (10). Valmiera parim skooritegija oli 12 silmaga VIktors Iljins.

Tallinna Kalev (3-4) kerkis B-alagrupis Tartu (5-2) ja TTÜ (2-5) vahele neljandale tabelireale.