Olympiakos võttis liidrite duellis CSKA skalbi

Moskva CSKA sai Euroliigas kümne võidu kõrvale kolmanda kaotuse.
Moskva CSKA sai Euroliigas kümne võidu kõrvale kolmanda kaotuse. Foto: Alexey Filippov/Sputnik

Korvpalli Euroliigas pakkusid põnevusetenduse turniiritabeli kaks esimest meeskonda, kui Pireuse Olympiakos alistas koduväljakul Moskva CSKA 88:86.

Viimast veerandaega neljapunktilises kaotusseisus alustanud väljakuperemehed pääsesid juhtima kuus minutit ja 24 sekundit enne lõpusireeni. CSKA jõudis parimal juhul punkti kaugusele, kuid kreeklased hoidsid eduseisust kinni ja võtsid lõpuks kahepunktilise võidu.

Üleplatsimeheks kerkis Olympiakose mängija Jamel McClean 25 punkti ja 12 lauapalliga. Kaotajate poolel säras 23 silma visanud Sergio Rodriguez, kaksikduubli (13 punkti ja 10 lauapalli) tegi Will Clyburn.

Mõlemad meeskonnad on kogunud võrdselt kümme võitu ja kolm kaotust.