Kalev/Cramo kinkis Raplale jõuludeks hirmsa sauna

Viljar Voog
Kalev/Cramo
Kalev/Cramo Foto: Eero Vabamägi

Rapla korvpallimeeskond ei suutnud kodusaalis oma fännidele jõulurõõmu pakkuda. Külla sõitnud BC Kalev/Cramo tegi võõrustajatega uut ja vana ning nende edunumbrid olid lõpuks 90:53!

Kalevlased ei andnud kodumeeskonnale kordagi hingamisruumi. Matš algas külalistele 8:0 algspurdiga, veerandaeg võideti 23:9 ja poolaeg juba 44:23. Kolmanda veerandaja lõpuks oli vahe 32 punkti, 71:39, aga sellega veel külaliste mängumootor ei peatunud ning lõpusireeni kõlades oli vahe suisa 37 silma.

Vaatamata suureskoorilisele kaotusele tuli üleplatsimees siiski Rapla ridadest – Devonte Upson tõi 16 punkti. Kalevilt oli resultatiivseim 14 punkti visanud Branko Mirkovic, kellele sekundeerisid Isaiah Briscoe 13 ning Bojan Subortic ja Martin Dorbek 12 silmaga.

Teises tänases mängus alistas Tartu Ülikool võõral väljakul 82:70 Pärnu.