Wenger tõusis Fergusoniga ühele pulgale, Arsenal alistas Crystal Palace’i

Siim Kaasik
Alexis Sanchez
Alexis Sanchez Foto: ALASTAIR GRANT/AP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Londoni Arsenal koduväljakul mänginud Crystal Palace 3:2.

Arsenal läks kohtumist avapoolajal tänu Shkodran Mustafi väravale 1:0 juhtima, kuid Andros Townsend viigistas 50. minutil mänguseisu.

Crystal Palace saavutas mõneks ajaks pärast viigiväravat mängu üle kontrolli, kuid hoopis Arsenal lõi vastu mängu käiku juhtvärava, kui 62. minutil oli täpne Alexis Sanchez. Neli minutit hiljem lõi Sanchez oma teisegi värava.

Kohtumise 89. minutil suutis aga James Tomkins kodumeeskonna kaotusseisu 2:3 peale vähendada. Rohkemaks Crystal Palace'il siiski jõudu ei jätkunud ning mäng lõppes Arsenali 3:2 võiduga.

Tabelis on Arsenalil nüüd 37 punkti, mis annab neile kuuenda koha. Crystal Palace on 18 punktiga 16. kohal.

Tänane mäng oli Arsenali peatreenerile Arsene Wengerile 810. Inglismaa kõrgliiga kohtumine. Täpselt sama palju mänge kogunes Inglismaa kõrgliigas Alex Fergusonil.