Diego Costa väravat tähistamas.
Diego Costa väravat tähistamas. Foto: JAVIER BARBANCHO/REUTERS

Madridi Atletico jalgpallimeeskond alistas Hispaania kõrgliiga 18. vooru avakohtumises koduväljakul Getafe skooriga 2:0.

Kodumeeskond haaras 18. minutil argentiinlase Angel Correa väravast juhtohjad, lõppskoori vormistas 68. minutil hispaanlane Diego Costa. Kolm edukat hooaega Londoni Chelseas mänginud, kuid sel kalendriaastal teistkordselt Atleticot esindanud ründaja sai värava tähistamise eest teise kollase kaardi ja pidi väljakult lahkuma.

39 punkti kogunud Atletico hoiab liigatabelis teist positsiooni, kuid on lähikonkurentidega võrreldes pidanud ühe kohtumise rohkem. Liidrikohal paiknev Barcelona (45 punkti) võõrustab homme Levantet, Madridi Real (31 punkti, 16 mängu) läheb võõral väljakul vastamisi Celta Vigoga. Valencia (34 punkti) kohtub täna koduväljakul Gironaga.