Memphis ja Oklahoma selgitavad edasipääseja seitsmendas mängus

Kevin Durant.
Kevin Durant. Foto: SCANPIX

Memphis Grizzlies võitis tänu suurepärasele teisele poolajale koduväljakul Oklahoma City Thunderit 95:83 (44:54) ning viigistas play-off seeria 3:3-le, vahendab basket.ee.

Oklahoma võitis avapoolaja kümne punktiga 55:44 ning tundus, et Thunder läheb oma teed. Memphis tõmbas teisel poolajal kaitse pingule ning võitis selle koguni 51:29.

Grizzliesi kangelaseks kerkis taaskord Zach Randolph, kes viskas 30 punkti ja 13 lauapalli. OJ Mayo lisas võitjatele 16 ning Mike Conley 11 silma ja 12 lauapalli.

Kaotajate parimana tõi Russell Westbrook 27 silma. NBA mulluse skoorikuningas Kevin Durantil oli väga halb päev, tabas väljakult 14st viskest vaid 3 ning tõi 11 punkti.

Otsustav seitsmes kohtumine peetakse pühapäeval Oklahomas ning võitja pääseb Läänekonverentsi finaali, kus neid ootab Dallas Mavericks.