Merili Luuk
Õnnetu Lionel Messi istub murul
Õnnetu Lionel Messi istub murul Foto: MANU FERNANDEZ/AP

FC Barcelona 29 mängu kestnud kaotuseta seeria sai eile õhtul üllatusliku lõpu, kui Hispaania karikasarja veerandfinaalis kaotati 0:1 Espanyolile. Viimati kaotas Barcelona Espanyolile kaheksa aastat tagasi.

Kuigi Barcelona läks linnarivaali vastu pooliku koosseisuga, tegi 90 minutit kaasa Lionel Messi. Siiski sai argentiinlasest taaskord patuoinas. Nimelt ei realiseerinud Messi juba kolmandat korda sel hooajal penaltit.

Kohtumise ainus värav sündis 88. minutil Oscar Melendo väravast. Viimati kaotas FC Barcelona augustikuus.

Madridi Atletico läks küll kohtumist Sevilla vastu Diego Costa 73. minuti väravast juhtima, kuid Jesus Navase ja Carlos Correa tabamused tõid 2:1 võidu Sevillale. Korduskohtumised peetakse nädala pärast.