Mart Ojavee.
Mart Ojavee. Foto: aerobike.ee

Filter Maanteekarikasarja 2. etapi, 26. Elva Rattapäeva võitis Mart Ojavee (Champion Systems), kes 100 km distantsi uhkes üksinduses lõpetas. Vaadake videot SIIT.

Ojavee tegi jooksikute grupiga vahe sisse viimasel kolmel kilomeetril. Ka Pärnus sõidetud avaetapil võidukas olnud Ojaveel on sarja kokkuvõttes suur edu. Ojavee on praegu väga heas vormis, sest ta võitis eile samuti Elvas peetud Eesti kriteeriumisõidu meistrivõistluste viimase etapi ja tuli ka üldvõitjaks.

Teisena ületas finišijoone M18 arvestuses võistelnud Aksel Nõmmela (CFC), kes kaotas Ojaveele 11 sekundit. Sama aja sai kirja Joonas Jõgi (CFC). Sekundiga jäi maha Sigvard Kukk (Spordipartner), kes edestas omakorda sekundiga Ivo Suurt (ProShop Team) ja Jaan Kirsipuud (Champion System). Astana rattur Tanel Kangert oli üheksas.

Elva Rattapäevale pani end kirja 563 jalgrattafänni, mis tähistab sarja võimsat rekordit.

Filter Maanteekarikasarja 3. etapp peetakse 21. mail, kui aset leiab 21. Pandivere Rattaralli.