Tugev viimane veerandtund tõi Bayernile võidu

Robert Lewandowski.
Robert Lewandowski. Foto: GUENTER SCHIFFMANN/AFP

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas teenis järjekordse võidu tiitlikaitsja Müncheni Bayern, kes alistas koduväljakul Bremeni Werderi 4:2.

Koduväljakul mänginud Bayern jäi esimese poolaja keskpaigas kaotusseisu, kui mänguskoori avas Jerome Gondorf. Poolajavile järel olid tablool numbrid 1:1, sest 41. minutil tegi skoori Thomas Müller.

Bayern haaras esmakordselt juhtohjad 63. minutil, kui võrku sahistas Robert Lewandowski. 11 minutit hiljem lõi omavärava Niklas Süle, kuid Lewandowski teine tabamus 77. minutil viis Bayerni uuesti juhtima. Lõppskoori vormistas 84. minutil Müller.

Liigatabelis hoiab Bayern 47 punktiga kindlat liidrikohta. Teist kuni neljandat kohta jagavad võrdsete punktidega (31) Leverkuseni Bayer, RB Leipzig ja Mönchengladbachi Borussia. Juhul kui Gelsenkircheni Schalke alistab 19. vooru viimases kohtumises Hannoveri, tõusevad nemad 33 punktiga teisele tabelireale.