Tottenham ei suutnud Liverpooli kinni püüda

Harry Kane lõi värava, kuid Tottenham jäi võiduta.
Harry Kane lõi värava, kuid Tottenham jäi võiduta. Foto: DAVID KLEIN/REUTERS

Tottenham Hotspuri jalgpallimeeskond mängis Inglismaa kõrgliigas võõral väljakul 1:1 viiki Southamptoniga.

Southampton asus kohtumist juhtima 15. minutil, kui Ryan Bertrandi madala tsenderduse suunas omaväravasse Davinson Sanchez. Kõigest kolm minutit hiljem taastas viigiseisu Harry Kane, kes lõi käimasoleva kalendriaasta oma viienda värava. Neist kolm on sündinud Inglismaa kõrgliigas.

Võidu korral oleks Tottenham tõusnud liigatabelis Liverpooliga samale pulgale, kuid viigipunkt tähendab seda, et neljandal kohal paiknev Liverpool jääb Tottenhamist ühe vähempeetud mänguga kahe punkti kaugusele.

Liverpool läheb esmaspäeva õhtul 24. vooru viimases mängus võõral väljakul vastamisi punase laterna Swansea Cityga.