Liverpool langes kõrgliiga eelviimase meeskonna vastu karikasarjast välja

Siim Kaasik
Hetk Liverpooli ühest eelmistest mängudest, West Bromwich Albioni vastu.
Hetk Liverpooli ühest eelmistest mängudest, West Bromwich Albioni vastu. Foto: PHIL NOBLE/REUTERS

Liverpooli jalgpalliklubi kaotas Inglismaa karikavõistluste neljandas ringis West Bromwich Albionile 2:3:

Liverpool läks kohtumist viiendal minutil tänu Roberto Firmino tabamusele juhtima. Kaks minutit hiljem viigistas Jay Rodriguez seisu. Kohtumise 11. minutil oli Rodriguez ka teist korda täpne, viies külalismeeskonna 2:1 juhtima.

27. minutil määras väljakukohtunik koostöös videokohtunikuga Liverpooli kasuks penalti, millel Firmino aga eksis.

45. minutiks oli West Brom juba 3:1 ees, kui omavärava lõi Liverpooli keskkaitsja Joel Matip. Mohamed Salah suutis 78. minutil lüüa seisuks 2:3, kuid rohkemaks Liverpool võimeline polnud.

Kui Inglismaa kõrgliigas kaotas Liverpool eelmises voorus 0:1 liigatabeli viimasele Swansea Cityle, siis West Bromwich Albioni puhul on tegemist liiga eelviimase meeskonnaga.

Eesti koondise kapten Ragnar Klavan täna vigastuse tõttu koosseisu ei kuulunud.