Kris Ilves
Arturo Vidal.
Arturo Vidal. Foto: SVEN HOPPE/AFP

Müncheni Bayerni jalgpallimeeskond alistas Saksamaa kõrgliigas koduväljakul Hoffenheimi 5:2.

Väljakuperemehed jäid 75 000 silmapaari ees kaotusseisu juba kolmandal minutil, kui endine Londoni Arsenali mängija Serge Gnabry jättis realiseerimata 11 meetri karistuslöögi, kuid Mark Uth parandas meeskonnakaaslase vea koheselt. Bayerni krahh süvenes üheksa minutit hiljem – seekord sai jala valgeks Gnabry.

Bayerni võimas tagasitulek algas 20. minutil, kui Kimmich kaotusseisu üheväravaliseks vähendas. Vaid viis minutit hiljem olid tablool viiginumbrid – Jerome Boateng unustati nurgalöögiolukorras markeerimata.

65. minutil haaras tiitlikaitsja esmakordselt juhtohjad, kui Kingsley Koman võõrustajate peo püsti pani. 66. minut ja taaskord nurgalöök – seekord täpne Arturo Vidal. Viimase naela Hoffenheimi kirstu lõi 90. minutil Sandro Wagner.

20 mänguga 50 punkti kogunud Bayerni edu liigatabelis lähima jälitaja ees on 16 punkti. Teisel kohal paikneb Gelsenkircheni Schalke, kolmandal Frankfurti Eintracht ja neljandal Leipzig. Dortmundi Borussia leiab end viiendalt tabelirealt.

Bayern Munich vs Hoffenheim 5-2 All Goals & Highlights - 27/01/2018 [EN] HD by footbie.com