Karol Mets lõi Hollandis üleminutite võiduvärava

Siim Kaasik
Karol Mets.
Karol Mets. Foto: Facebook / KarolMets

Eesti jalgpallikoondislane Karol Mets lõi koduklubi NAC Breda duubelmeeskonna eest üleminutitel võiduvärava ning aitas meeskonna 3:2 võidule Roda JC duubelmeeskonna üle.

«Mängisin eile 90 minutit NAC 2 eest! Tunni tegutsesin keskpoolkaitses, 30 minutit keskkaitsjana. Hea tunne oli, eriti kui lõin lisaminutitel 3:2 võiduvärava! Meil oli nurgalöök, pall põrkus pärast õhuvõitlust minuni ja lõin selle vasakuga alla nurka,» kirjeldas Mets väravaolukorda.

Hollandi kõrgliigas ootab aga Metsa koduklubi 4. veebruaril ees suur mäng, kui külla sõidetakse Amsterdami Ajaxile. Liigas teisel kohal olev Ajax vajab kindlasti võitu, punkte on vaja teenida ka NAC Bredal, sest praeguse seisuga asutakse üleminekumänge tähistaval 16. kohal.