Penaltil eksinud Sanchez avas Unitedi särgis siiski väravatearve

Alexis Sanchez lõi Manchester Unitedi särgis esimese värava.
Alexis Sanchez lõi Manchester Unitedi särgis esimese värava. Foto: Martin Rickett/PA Wire/PA Images/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas naasis võidulainele Manchester United, alistades koduväljakul 2:0 Huddersfield Towni. Esimese värava lõi Unitedi eest äsja Londoni Arsenalist Manchesteri kolinud Alexis Sanchez.

Unitedil läks skoori avamisega koduväljakul aega 55. minutini, siis suunas Romelu Lukaku väravasse Juan Mata tsenderduse. 68. minutil tõmmati Sanchez karistusalas maha ja kannatanu läks ka ise penaltit lööma. Tema löögi suutis Huddersfieldi väravavaht Jonas Lössl tõrjuda, kuid tagasipõrkunud pallil oli esimesena jaol Sanchez ise ja tegi seisuks 2:0.

United jääb teisel kohal olles liigatabeli liidrist, täna Burnleyga 1:1 viiki leppinud Manchester Cityst maha 13 punktiga. Neist kuue punkti kaugusel kolmandal real olev Liverpool võõrustab homme õhtul põnevusmängus tabeli viiendat Tottenhami, neljandal kohal püsiv Londoni Chelsea sõidab esmaspäeva õhtul külla Watfordile.