Madridi Real mängis tabelilõpu meeskonna vastu kaks korda võidu maha

«Kuidas pagan see jälle nii läks?!» ütleb ilme Reali ründaja Karim Benzema näol. Foto: JOSE JORDAN/AFP/Scanpix

Tiitlikaitsja Madridi Reali mõõn Hispaania kõrgliigas jätkub, sest tabeli lõppu kuuluva Levante vastu anti võõrsil kaks korda eduseis käest ja lepiti 2:2 viigiga.

Real asus juba 11. minutil keskkaitsja Sergio Ramose tabamusest juhtima, kuid 42. minutil Emmanuel Boateng viigistas. 81. minutil kasutas Karim Benzema ära kaitsja eksimuse ja söötis palli otsajoonelt tagasi Iscole, kelle terav löök maandus Levante väravas.

Kodumeeskond polnud aga viimast sõna öelnud, sest ehkki 87. minutil oskas Marti Roger peaga sisuliselt tühjast väravast mööda lüüa, vallandas tribüünidel kaks minutit hiljem rõõmupeo Giampaolo Pazzini. Itaallane pääses kaitsjate selja taha, sai Jasonilt täpse söödu ja saatis palli Reali väravavahi Keylor Navase sõrmede kaudu võrku. Pazzinile oli tegu unistuste debüüdiga, sest mees siirdus laenulepingu alusel Verona Hellasest Hispaaniasse alles mõned päevad tagasi.

Real on võitnud koduliigas viimasest kuuest mängust vaid kaks ning liigatabelis ollakse jätkuvalt neljandal kohal. Madridi Atletico edestab neid seitsme ja Valencia ühe punktiga, liider Barcelona on 18-punktilise vahe juures juba püüdmatus kauguses. Realiga võrdsetele punktidele võinuks jõuda Villarreal, ent viienda koha meeskond kaotas varasemas mängus 1:2 Real Betisile.

Sel hooajal 22 mängust ainult kolm võita suutnud, ent koos tänasega koguni 11 viiki teinud Levante on liigatabelis 17. kohal ehk esimesena ülalpool väljalangemistsooni. Esimesena joone alla jäävast Deportivo La Corunast on kogutud vaid kolm punkti rohkem.

Levante mängijad ja fännid rõõmustavad lõpuminutitel löödud viigivärava üle.
Levante mängijad ja fännid rõõmustavad lõpuminutitel löödud viigivärava üle. Foto: HEINO KALIS/REUTERS/SCANPIX