Adam Lallana.
Adam Lallana. Foto: CRAIG BROUGH/Action Images via Reuters

Inglismaa jalgpallikoondise ja Liverpooli poolkaitsja Adam Lallana osales esmaspäeval U23 mängus. 29-aastane inglane kaotas 63. minutil enesevalitsuse ning pidi väljakult lahkuma.

Lallana jäi õhuduellis endast kümme aastat noorema George Marschi (Tottenham Hotspur) vastu kaotajaks ning otsustas talle kättpidi kallale minna. Kõik juhtus peakohtuniku silme ees ning Lallana nägi punast kaarti. Arvatavasti polnud äsja vigastuspausi seljatanud Lallana rahul Marschi agressiivse rünnakuga, sest inglane on varemgi süütutes olukordades vigastada saanud.

Mäng lõppes Tottenham Hotspur U23 1:0 võiduga. Kohtumise ainsa värava lõi 55. minutil Jack Roles. Liverpool U23 lõpetas kohtumise lausa üheksakesi, sest 88. minutil sai teise kollase kaardi George Johnston.

11 võidu kõrvale viienda kaotuse saanud Liverpool U23 hoiab liigatabelis 33 punktiga liidripositsiooni, edestades Arsenal U23 vaid ühe punktiga. Tottenham paikneb 12 meeskonna konkurentsis 11. tabelireal.