Alar Varraku koduklubi kaotas Leedu liigas

Hindrek Pärg
Alar Varrak.
Alar Varrak. Foto: BC Dzūkija / Facebook

Alar Varraku uus koduklubi Alytus Dzukija jäi Leedu korvpalli meistriliigas alla Šiauliai meeskonnale.

Šiauliaile külla sõitnud Alytus pidas võõrustajatega sammu kolm veerandit, juhtides enne neljandat perioodi 63:61. Siiski kuulusid viimased kümme minutit kindlalt kodumeeskonnale ning lõpuks pidi Dzukija tunnistama vastaste 76:86 paremust. Varrakul on Leedu klubi peatreenerina esimest kolmest kohtumisest kirjas üks võit ja kaks kaotust.

Eestlase juhendatavatest oli 16 punktiga suurim korvikütt Paulius Petrilevicius, võitjate poolelt oli 19 silmaga resultatiivseim Laurynas Birutis.

Alytusel on pärast tänast allajäämist seitse võitu ja 15 kaotust, millega hoitakse turniiritabelis kaheksandat kohta. Šiauliai asub positsioon kõrgemale seitsme võidu ja 14. kaotusega.

Laupäeval võõrustab Alytus Klaipeda Neptunast.